Medlemsmatrikel

 Grebo Sunset Golf Tours Hemsida

"GSGT:s syfte är, att befrämja medlemmarnas utveckling i golfspelet samt trevlig samvaro" 

MENY

Startsidan

Vad är GSGT


Medlemsmatrikel

Tävlingsresultat

Bett

Tourmästare

Anslagstavlan

Namn/golfid

Hcp

Adress

Telefon

Mailadress

Lasse Broman 430111-015

26,6

Linnégatan 6,

58225 Linköping

Bostad: 14 89 67

Mobil:   0707-14 89 65

lars.broman43@gmail.com

Nisse Haldemar

490205-012

27,6

Hackspettvägen 27

58595 Linköping

Bostad: 55 444

Mobil:  070- 55 57 716

nhaldemar@outlook.com

Håkan Ericsson

460409-021

20,4

Tärnvägen 6

585 95 Linköping

Bostad: 55 345

Mobil:   070- 399 14 65

lurvas@gsgt.se

Anders Viveland

520923-018

20,2

Beckasinvägen 16

585 95 Linköping

Mobil:   0709-702255

viveland@gsgt.se

Jörgen Lundemo

471030-013

29,1

Östgötagatan 38

582 32 Linköping

Bostad: 55 153

Mobil:   0708-23 37 28

jorgen.lundemo@gmail.com

Kjell Wahlfridsson

500808-004

17,0

Mörnersgatan 10

582 25 Linköping

Bostad: 12 26 46

Mobil:   070-7875305

              072-0091081

wahlfridsson@aol.se

Gunnar Leffler

421003-016

30,4

Tärnvägen 11

585 95 Linköping

Bostad: 55 304

Mobil:   0708-19 24 79

gunnar.leffler@bredband.net

Rolf Viveland

491025-010

21,8

Åsgatan 5

582 28 Linköping

Bostad: 13 52 30

Mobil:   070-331 84 65

rolf.viveland@gmail.com

Bertil Wilhelmsson

490527-007

20,4

Åsgatan 5

582 28 Linköping

Bostad: 31 02 03

Mobil:   0708-520141

bertil@bwab.nu

Anders Westerling

490120-047

27,0

Starvägen 3

58595 Linköping

Mobil: 076 160 48 01

awesterling@hotmail.com

Denna hemsida är skapad 99-05-10 och uppdatrad 20-10-25

Webmaster lurvas@gsgt.se